Drobečková navigace

MČR hry Plamen i dorostu je za námi

Mistrovství České republiky ve hře Plamen a mistrovství dorostu je za námi. My moc děkujeme všem, kteří reprezentovali náš kraj na republikové soutěži ať už dopadli jakkoliv.

Zpět

MČR hry Plamen 2023 / 2024 22. 6. - 23. 6. 2024, Praha

Zde nás reprezentovalo družstvo Domoušic (okr. Louny), které nakonec skončilo na 15. místě

Poslední ozvěna z letošního Mistrovství ČR hry Plamen 2024 v Praze 👉Děkujeme všem 🙂

Zveřejnil(a) SH ČMS dne Úterý 9. července 2024

Mistrovství dorostenců náš čekalo týden později :

V dorostencích nás reprezentoval Jirkov (okres Chomutov) a skončil na 15. místě

v dorostenkách pak Vědomice (okr Litoměřice). Dorostenky skočily na 12. místě

V jednotlivcích se nejlépe dařilo nejmladší kategorii mladších dorostenek a dorostenců. V dorostenkách si odvezla krásné 3. místo  Kateřina Nováková (SDH Hrobce) a v dorostencích 4. Daniel Petrlík (SDH Lhenice).

Ve středních dorostencích bohužel chybělo kousek štěstí Michalovi Jindrákovi (SDH Vědomice), od kterého se očekávaly po posunu národního rekordu na stovkách veliké věci. Michalovi se bohužel oba pokusy na stovkách nepovedly a ani 2. nejlepší čas na běhu 100 m s PHP nestačil nakonec na medaili a nakonec i tak krásné 7. místo. Ve středních dorostenkách skončila  Anežka Bobková (SDH Mojžíř) nakonec na 13. místě.

Ve starších dorostencích skončil  Dominik Petrlík (SDH Lhenice) na krásném 6. místě a Tereza Macková (SDH Bechlín) na místě 9.

děkujeme všem za reprezentaci našeho kraje!

Reportáž ČT z letošního Mistrovství ČR dorostu v požárním sportu 2024 v Písku můžete shlédnout přímo na ivysílání v rámci pořadu Sporty v regionech 📺 👉