Drobečková navigace

Obrovská gratulace do Lhenic - novým vicemistrům ČR v požárním sportu 👏

LXVII. mistrovství dobrovolných hasičů v požárním sportu se konalo v  Pardubice 26. - 28. srpna 2022. Náš kraj reprezentovaly v mužské kategorii SDH Lhenice a v té ženské SDH Vědomice

Zpět

Naprosto úžasný výsledek zaznamenalo mužstvo mužů ze Lhenic, které přivezlo z Pardubic 2. místo a jen o kousek jim utekla příčka nejvyšší! V Konkurenci 17 týmů předvedli Lhenice 8. nejrychlejší požární útok s časem 29,53s s běžeckých disciplínách, ale excelovali. Štafetu předvedli v 2. nejlepším čase 58,64s a stovky byly prostě parádní. No tak posuďte sami součet 6. nejrychlejších mužů z týmu byl 105,75s druhý nejlepší čas byl 107,02s. Hodně pomohlo samozřejmě i první místo celého mistrovství v podání času Jana Rychtaříka, ale tým soutěží jako celek a zde odvedl celý tým opravdu parádní výkon!

Ženy z Vědomic odvedly také moc hezký výkon a skončily na konečném 10. místě. v požárním útoku byly 13. s časem 32,55s. Ve štafetách a běhu na 100m pak shodně místo 10. Nejlepší čas na 100m měla Lucie Abrtová. Ženám z Vědomic moc děkujeme za perfektní reprezentaci našeho kraje!

Současně probíhalo i MČR profesionálních hasičů, kde HZS Ústeckého kraje obsadilo 14. místo

ZAPISUJEME DO HISTORIE SDH LHENICE !! CELKOVĚ VÍCEMISTŘI ČR! ZÁROVEŇ TAKÉ MISTŘI ČR NA 100 METRŮ S PŘEKÁŽKAMI A...

Zveřejnil(a) SDH Lhenice dne Neděle 28. srpna 2022

Za rohem je již MČR v běhu na 100m s překážkami, které proběhne v sobotu 3. září v Ostravě, na které naváže 25.9 v Benešově MČR v 60 m překážek.  Na začátku října čeká naše reprezentanty MCŘ TFA ve Štramberku. Držíme jim všem palce