Drobečková navigace

Tohatsu Fire Cup 2022. Ohlédnutí za 5. kolem

Tohatsu Fire Cup se nám pomalu blíže ke svému vrcholu. Máme za sebou 5 kolo ze 7 a tady je krátké ohlédnutí.

Zpět

Superfinále se nám zase lehce přiblížilo první pětka z každé skupině lehce vyrýsovala, ale stále nás čekají ještě 2 kola a vše je hodně otevřené. Přece jenom zajímavé ceny čekají pro všechny týmy i letos a každá příčka nahoru je určitě znát.

V 5. kole jsme zavítali do okresu Chomutov konkrétně do Jirkova, kde si s námi počasí pořádně zahrálo a velká část soutěže se odehrála za silného deště. HAsiči ale nejsou z cukru a přece jen nemrzlo, tak se to nějak zvládnout dalo...

Na místě byla i kasička pro Vojtíška - Akce na pomoc pro něj bude již teď v neděli více ZDE

Po pátém kole už nemáme ani jeden tým, který je 100% protože v Kategorii I zaváhal tým Vroutku a skončil "až" čtvrtý. Má ale tak veliký náskok, že je o vítězi této kategorie nejspíše rozhodnuto, ale pořád je ve hře dalších 40 bodů a zbytek kategorii se může úplně promíchat.DO superfinále postupuje 5 týmů z každé kategorii a tam není rozhodnuto vůbc!

v Kategorii I.  (nad 35 let)

Moc pěkný čas předvedl v této kategorii tým z Bechlína A, který jako jediný dostal čas pod 40s a s časem 36,77s to byl nakonec druhý nejrychlejší čas celého dnes a zasloužené 1. místo v kategorii! Celkově mají s 66 body průběžné 2. místo se ztrátou 26 bodů na místo 1., ale na druhou stranu náskokem 7 bodů na místo 3....

Druhý skončil tým Koštice A, který se svým výkonem dostal na průběžné 5. místo (54b). Třetí pak tým Klapý C, který se pak usadil na průběžné 4. příčce (58b)

Tým z Vroutku byl na 4. místě, ale s velikým náskokem drží místo 1. (92b) Prozatímní finálovou PĚTKU nám uzavírá tým Černouček A, který nám v tomto kole zaváhal a skončil 10. (celkově 59b)

v Kategorii II.  (do 35 let)

Pro toto kolo nám bohužel více týmu z této kategorii nedorazilo. Extrémně vyrovnané bylo 2-4 místo, ke všichni týmy měly čas 37s!  Po zaváhání z minulého kola se nám na "bezchybné" jízdy vrátil tým Obora A, který s časem 34,33s doběhl pro 1. místo a celkově si tak drží 1.místo v 94 body! Na druhém místě skončil tým Klapý B , který kontroluje zatím i průběžnou 2. příčku (73b) Na třetím místě tým z Horního Podluží, který je průběžně také 3. (63b) Průběžně 4. Osek A skončil v tomto kole 8. (58b). Domácí z Jirkova (tým B) uzavírají průběžnou 5. příčku (53b) na záda jim ale dýchají muže ze Slavětína, kteří minulé kolo bohužel museli vynechat a v tomto kole byli čtvrtí (49b)

V pátém kole se podíváme do okresu Teplice konkrétně do SDH Osek 10.9 od 9 hodin.

Nezapomeňte ještě na další akce KSH, které nás teď v září čekají!

3.9 - již zítra je Stimax v Děčíně

4.9 - pomoc pro Vojtíška

17.9 TFA liga SEVERU v LIbočanech

24.9 Finále Tohatsu a Stimax Cupu, které je přesunuto na stadion do Chomutova

8.10 Hazmburský hasičHazmburský hasič junior - registrace jsou otevřeny už i pro dětskou soutěž! více ZDE